“Ik vind een energiecoach van Deventer Energie absoluut aan te raden. Mijn nieuwe huis bleek tot mijn verbazing helemaal niet zo comfortabel te zijn: het bleef koud in de keuken en in de kamer. Ik wilde het graag aanpakken, maar waar begin je?
Rob van Veenendaal is blij met de aanbevelingen van de wooncoach die hem onlangs bezocht.” Mijn energieverbruik is om verschillende redenen hoog. Ik heb de energiecoach bij ons thuis gevraagd om te kijken hoe we de energierekening kunnen verlagen. Ik kreeg hier reële adviezen voor.
De wooncoach heeft ons geholpen om alle mogelijkheden goed op een rijtje te zetten. Wij wilden energiebesparende maatregelen nemen maar wisten eigenlijk niet precies waar te beginnen? De wooncoach van Deventer Energie denkt me je mee, kijkt met je mee en bespreekt alle mogelijkheden met je.
Energiecoach Deventer Energie
“Ook met kleine stappen kun je bijdragen aan een beter milieu. Ik vind het een uitdaging om samen met iemand te kijken welke stappen haalbaar zijn, rekening houdend met zijn of haar situatie.”
Ambassadeur Deventer Energie
“Onze fossiele brandstoffen raken op. Overschakelen op duurzame energie is een must en een kans voor innovatie, werkgelegenheid en ons leefklimaat.”